Kingdom of chaos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kingdom of chaos

A Bleach RPG
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Главен шинигами щаб

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Sanguinis
3rd Seat of the 12th Division
Sanguinis


Брой мнения : 105
Join date : 10.04.2008

Главен шинигами щаб Empty
ПисанеЗаглавие: Главен шинигами щаб   Главен шинигами щаб Icon_minitimeЧет Апр 17, 2008 7:03 am

Огромните порти се отвориха... в светлата зала за съдебни процеси беше въведен висок мъж с не твърде дълга коса и черна роба... мъжът беше свел глава и се подпираше на дръжката на меча на кръстта си... Един също облечен в черна роба мъж се приближи и грубо дръпна колана с меча. Други двама поведоха мъжът напред. Наоколо имаше доста хора.
На трибуните се бяха събрали почти всички капитани, наметнати с капитанската си роба, на гърба на която пишеше номера на дивизията. Най-отпред стоеше висок възрастен мъж с огромна бяла брада захваната с малки каиши, за да не се размотава твърде много. Той се подпираше с две ръце на голяма гега, а по лицето и ръцете му, излизащи от широките ръкави и здраво подпрени на дървения жезъл имаше редица белези, най-вече от остриета.
Един шинигами излезе напред.

-Аминуре, Лави, 5-ти офицер в 7-ма дивизия, подсъдим в процес номер 416 за неизпълнение на задълженията и провал на мисия...
Шинигамито се отдръпна.

Възрастният мъж се прочисти.

-Е, пак ли я оплескахме, Лави-сан - подметна шеговито той.

Не последва отговор.

-Имаше отговорна мисия, Лави-сан. Трябваше да се погрижиш за... един човек, докато силите му изчезнат съвсем... всички в тази зала знаят за какво говоря.
-Така е, генерал Ямамото! обади се Лави
-Какво те накара да спреш да го правиш, Лави-сан, а дори и да си спрял по-рано, защо остана да живееш там? Нима нямаше да ти дам отпуска в света на хората ако не ме беше помолил, или ако не беше помолил капитана си... в случая вице-капитана поради смъртта на капитана?
-Не, генерале, много добре знаете каква е причината, досетил сте се, но нека я чуете и от мен. Аз прекратих мисията си, но останах поради чувства породили се у мен към въпросният човек... родителски или по-скоро братски чувства...
Последва шушукане.
-Знаеш колко е рисковано за шинигами да изпитва чувства към жив човек, живеещ на земята, нали така Лави-сан? попита бащински Ямамото
-Какво искате да кажете? Нима Драутран е жив човек живеещ на земята?! Практически Е, но само преди няколко години тя си беше една от нас! Високопоставена в Обществото на душите!
Ямамото въздъхна...
-Лави-сан, изпитвахте ли нещо към споменатото лице, когато тя беше шинигами?
-Не, нищо...
-Кога започнахте да изпитвате нещо към нея?
-Когато тя стана... отново като нормалните живи хора?
-Защо го позволихте...
-Защото се привързах към нея...
-... докато тя е била жив човек живеещ на земята...
-Да...
-Ето, Лави-сан, потвърди думите ми! Ямамото се усмихна и пак мина на "ти". Независимо от миналото на Драутран, обстоятелствата я причисляват към случая "обвързване към дух в материално тяло, живеещ като човек на земята". А и в крайна сметка, всеки се преражда, дори и след като духът му умре... при нея случая е сходен. Виж Лави-сан, на всеки може да се случи това, което и на теб. В случая никой не е умрял по вина на чувствата, което до някъде те оневинява. Това което стана по твоя вина е, че наказанието на Драутран бе преждевременно прекратено. В крайна сметка се надявам дори и така присъдата да е била ефективна! Ако ли не, по-късно пак ще се наложи да ти търся отговорност! А колкото до нея самата, не се натъжавай твърде много, много скоро тя отново ще ни навести в СС, когато преоткрие силите си, неуспешно запечатани. Има двама шинигами в облатта, където живее тя, които ше й помогнат със силата, така и така се е почнало, поне да стане както трябва... все пак присъдата й не е да умре убита от холоу! Ямамтото се ухили.

-Възразявам! чу се стоманен глас.
-Капитан Кучики?
-Вярно е, че присъдата й не е да умре преждевременно, което със сигурност ще стане ако я оставим с недоразвити способности, но тя не бе и осъдена след време да се върне при нас!
-Накъде клоните?
-Нека се развие колкото да се пази от холоу, но да не идва НИКОГА повече тук докато физическото и тяло не й даде билет за СС, когато умре. В крайна сметка това беше присъдата.... трябва да се спази независимо дали в нея в крайна сметка са останали сили, ако ще и на активен шинигами (шинигами, който има и физическо тяло, а не еднократен гигай, в случая на Драу физическото тяло е траен гигай lol! )!
-Мек сте този път, Кучики, мислех си, че ще поискате втори път да й направим процедурата с паметта, силите и надзорника... както и да е, решено е, тя ще остане със силите си под направлението на нашите шинигами долу, а в СС ще може да се върне, чак след като физическото й тяло умре! А колкото до теб - Лави-сан, този път ти се размина...

Съдът бе разпуснат, а Лави си получи обратно меча и се упъти към вкъщи... в Сейрейтей.
Върнете се в началото Go down
http://chaoskingdom.niceboard.net
Sanguinis
3rd Seat of the 12th Division
Sanguinis


Брой мнения : 105
Join date : 10.04.2008

Главен шинигами щаб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главен шинигами щаб   Главен шинигами щаб Icon_minitimeНед Май 04, 2008 2:54 am

Съдебната зала на главния щаб още веднъж беше препълнена с хора... шинигами.
Тишината цареше отново... както винаги в началото.
-Каква пародия на съд! Та те дори не са довели подсъдимата... Капитанът на втора дивизия Сой Фон (това е жена бтв) се намръщи и загледа тъпо около себе си.
Вратите на залата още веднъж се разтвориха и вътре влезе висок стар мъж с бяла роба наметната на раменето му. Той се подпираше на висока дървена гега с двете си ръце. Имаше и дълга до земята бяла брада, прилежно прибрана с връвчици. Гандалф.... така де Генерал Ямамото се настани на председателското си място.

-Мисля, че е време да започваме- промълви мъдро той... -искам само да уточня, че това събрание няма да е съдебен процес и провинилата се, Драутран няма да присъства в мероприятието...

"Това обяснява всичко" Сой Фон се намръщи X2.

-Как така няма да е процес? Това ще е обикновено събрание?! - този път се обади капитанът на 13 дивизия Укитаке Юушироу.

-Точно така... е вече е време да започваме... провинилата се ... тук генералът се спря. Подвуоми се, но не изрече фамилията ... Драутран беше осъдена преди 3 години на смърт за извършена серия от сериозни престъпления. Върховният съд обаче се смекчи и беше решено тя да бъде запратена в изгнание на земята... Драутран обитваше специален гигай, който притъпяваше силите й... В допълнение към това паметта й бе изтрита и беше поставен човек, който допълнително да притъпява силите й. Този план обаче се провали. Драутран стана твърде силна и започна да привлича холоу. По молба на капитан Кучики Бякуя беше стартирана операция за ликвидирането не въпросното лице, по причина увеличилия се брой холоу в района. Операцията се провали, но по-късно Драутран беше заловена и доведена тук от капитан Кучики. Сега тя трябва да понесе наказнието си за това, което е сторила преди, но тъй като вече не можем да я върнем на земята, тя ще бъде екзекутирана в близките 5 месеца.

-Възразявам! отекна нечий леден глас - има неточности във вашия разказ, генерале.
-Сангуинис... мисля, че нямате абсолютно никакво право или основания да взимате отношение по проблема. Не ви ли стига вече?
-И защо да нямам право? Вярно е, че аз също имам провинения и в момента наказанието ми за това е в сила, но аз все още съм пълноправен шинигами от Обществото на душите и според устава имам право наглас... свободен глас.
-Аз говорех за моралното Ви право да взимате отношение.
-Тук говорим за различен морал генерале! И що за нелогично представяне на ситуацията? Казвате, че сте решили да ликвидирате Драутран от съображения за сигурност. А каква беше "операжията"? Да пуснете хапче, привличащо холоу?! Това е абсурдно!
-Истина ли е това? чу се отнякъде глас.
-Това беше с цел чистка на насъбралите се отдавна наоколо холоу! Освен това операцията през цялото време беше напълно под контрол и в момента положението в Каракура Таун е повече от спокойно! Аз Ви препоръчвам да си замълчите, Сангуине-кун. Ямамото изгледа ледено Сан, който му отвърна със същото.

Внезапно за пореден път портите на високата зала се отвориха и на прага се показа висок и едър мъж с превръзка на едното око. Имаше и странна прическа. Гледаше доста сериозно.

-Оставете го да говори!

-Зараки-кун, не мислите ли, че е малко неуважително да се появяватте така и то със закъснение.
-Много мислиш, Кучики... нека се изкаже!
-Добре, Сангуине-кун, предложете тогава какво да правим с Драутран-сан?
-Хаха, че как какво, дайте й втори шанс!
-Втори шанс?!
-КАКВИ ГИ ДРЪНКАШ! Залата се разшумя. Ямамото тупна с гегата си и земята се разтресе.
-Мога ли да довърша...
-Побързайте, защото съм на ръба да Ви изхвърля от заседанието!
-Чуйте ме, всички! Не вие бяхте там, през цялото време докато живяхме на земята! Не вие, а аз, аз и Сайфъс Ренджи! Двамата наблюдавахме Драутран-кун! Видяхме разликата в нея! Независимо, че тя не знаеше миналото си, тя все пак се променяше. И сега е друга. Усеща се друга.
-Сангуине-кун, ние изтрихме паметта й, но не изтрихме характера й! Бякуя погледна злобно Сан - Ако я пуснем отново да бъде една от нас, тя ще кротува докато пак не се научи да бъде свиреп войн. И после, тежко ни на нас с такова тегло!
-Тогава я направете капитан, дайте й отговорността да управлява!
-ГЛУПОСТИ! Какви ги дрънкате?! Залата пак се разшумя, а Ямамото тупна отново с гегата си.
-Ха ХА ХА ХА, не са глупости! Аз съм същия кат' Драу-чан, ама същия! И аз съм свирепо куче, хобито ми е да се бия, в името на празната ми глава! И аз не обичам да ме командват, и аз съм избил над 200 невинни души! А вие въпреки това ме направихте кап'тан!
-Зараки-сан- обади се Гандалф- Вие сте друг тип човек. Когато ви се даде отговорност, вие я... приехте.
-Мдаа, малко по-различно я приемам от вас, но върши работа.
-Но въпреки това, дори и при Драутран да стане така, пак не е същото! Вие докато бяхте на не-капитанска позиция ме бяхте като нея...
-ХАХАХА, защото беше толкова за малко, че не ми остана време да бъда като нея, ХА ХА ХА! А и освен това убих предишния капитан на 11-та дивизия, за да стана аз капитан!
-Нещата при Вас са като цяло по-различни...
-СТИГА СТЕ го разсиквали надълго и нашироко, момичето има талант и желание да се бие, чувства се благородна и тогава, и сега и с право, не й отменайте свободата, да не ви отнеме тя живота и не й отнемайте вие живота, за да не си отнемете сами свободата!
-Зараки-сама има право, ако я убиете ще изгубите голям коз! В нея има много потенциал, най-вече, за да поправи себе си.Тя се е променила и ако ме оставите аз да й помагам, ще се промени съвсем към по-добро! А после ще излезе чудесен капитан от нея! Ще е друг човек, и ще е постигнала мястото, което й принадлежи!
-ЗАСЕДАНИЕТО СЕ ЗАКРИВА! Пак ще си говорим на тази тема! Ямамото стана и с бързи крачки напусна залата...
Върнете се в началото Go down
http://chaoskingdom.niceboard.net
Drautran
Shinigami
Drautran


Брой мнения : 197
Join date : 10.04.2008

Главен шинигами щаб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главен шинигами щаб   Главен шинигами щаб Icon_minitimeНед Май 04, 2008 4:22 am

Гандалф
АХЯАХЯХАХЯАХЯХАХЯ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Sanguinis
3rd Seat of the 12th Division
Sanguinis


Брой мнения : 105
Join date : 10.04.2008

Главен шинигами щаб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главен шинигами щаб   Главен шинигами щаб Icon_minitimeНед Май 04, 2008 6:23 am

Какво? Не ти ли мяза? lol!
Върнете се в началото Go down
http://chaoskingdom.niceboard.net
Drautran
Shinigami
Drautran


Брой мнения : 197
Join date : 10.04.2008

Главен шинигами щаб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главен шинигами щаб   Главен шинигами щаб Icon_minitimeНед Май 04, 2008 7:13 am

Мдаааа Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Главен шинигами щаб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главен шинигами щаб   Главен шинигами щаб Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Главен шинигами щаб
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Kingdom of chaos :: Soul Society :: Seireitei-
Идете на: