Kingdom of chaos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kingdom of chaos

A Bleach RPG
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Рамен Шоп

Go down 
АвторСъобщение
Sanguinis
3rd Seat of the 12th Division
Sanguinis


Брой мнения : 105
Join date : 10.04.2008

Рамен Шоп Empty
ПисанеЗаглавие: Рамен Шоп   Рамен Шоп Icon_minitimeПет Май 30, 2008 8:48 am

В сейрейтея имаше много магазини, както и ресторанти. Един от любимите на Сан беше едно малко рамен барче.
Предоволен от сервираната пред него вряла рамен купа Сан отлепи клечките си и се накани да нападне двойната порция рамен с телешко и къри!

-Ой! Кидеска? чу се отнякъде.
Сан замалко да излее купата си отгоре си.
-Ренджи? Абарай?
-Брей, че и името ми помниш!
Абарай се настани до Сан.
-К-как я караш, Аба...рай? Сан се почувства доста неловко предвид бинтования Ренджи, който въпреки, че беше пострадал тежко заради самия Сангуине се държеше доста приятелски.
-Ами... вече я карам... ^^ Но ти не бери грижи за мен - на твое място бих убил онзи шибаняк Кучики и тъпия му лейтенант! Ти какво правиш?
-Ами в обедна съм... дойдох за рамен, после ще си дооправя записките, после ще хода да предавам малко практика на едни ученици от напредналия курс по Реятсу науки и после ще отида до редакцията на National Seireiteiic Magazine да подам две три научни статийки...

-Зает човек си ти, Сангуине-кун, но вече те бият...
-Ъ?
-Драу е по-заета.
-Нандаттебайо?!
-Не си ли чул... тя е новия апрентис на Кучики-сама.
-Ъ? ЯХАХАХАХАХХАХАХАХААХАХХАХАХАХАХА! Каква хубава шега! Хе-хе...
-Говоря сериозно... отишла и му паднала на колене... молела го да я вземе или нещо от сорта... извинявала се, абе боли ме какво точно... сега са неразделни! Той обикаля по работа из целия град, а тя се мъкне подире му да му мъкне записките и после тренирали... постоянно я виждам тая гледка в щаба на дивизията, а самия Кучики ми каза за тренировките!

"- Ще ти докажа, че не си се провалил..." - думите на Драу изплуваха в съзнанието на Сан.
"Брей... явно наистина се е амбицирала, какво ли е намислила точно? Да се промени? Очевидно е била сериозна след като е тръгнала срещу горното течение на реката наречено Кучики Бякуя. Хехе, успех Драу, това псе няма намерение да те щади и ще ти разкатае фамилията... но ако удържиш... вероятно и аз няма да мога да се меря с теб..."
Върнете се в началото Go down
http://chaoskingdom.niceboard.net
 
Рамен Шоп
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Kingdom of chaos :: Soul Society :: Seireitei-
Идете на: