Kingdom of chaos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kingdom of chaos

A Bleach RPG
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Лялиля

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Drautran
Shinigami
Drautran


Брой мнения : 197
Join date : 10.04.2008

Лялиля Empty
ПисанеЗаглавие: Лялиля   Лялиля Icon_minitimeНед Май 04, 2008 4:13 pm

Драу вървеше из... тоя.. град. Чудеше се къде по дяволите се намираше.. мястото, където се намираше брат.. тъй де, Лави. Дори забрави къде да го търси.
"Супер! Сангуине ме заряза в този непознат свят и сега трябва да се доверя на инстинктите си! А това никога не завършва добре..."
Вървеше по някаква тераса като завеяна. Без посока.. просто си вървеше.
Извади по едно време листчето.
- Хммм.. - задрънка на себе си - 7-ма дивизия... дрън-дрън.. Ааа пък той ми каза, че е... в 15-та дивизия..майче..
Ядоса се и пусна листчето. Смачка го бясно с крак след което се развика.
- КЪДЕ ПО ДЯВОЛИТЕ СЕ НАМИРАМ!!!!!!??????!!!!
Ехото й отекна...
По едно време забеляза как някой се приближава. Ухили се..
- ЕЕЕЕЕЕЕХЕЕЕЙЙ!! РОШААААВ!
Тя се затича към Сайфъс. Той се спря изведнъж и изплашено даде назаде. Драу беше готова да разцелува дори Бякуя Кучики, защото остана жива. Тя разпери ръце, докато Сайфъс се молеше да спре. Той направи крачка назад.. и когато видя, че Драу нямаше намерение да спре тръгна бавно да бяга назад, но тя беше прекалено близо. Метна се. Сайфъс я хвана за кръста, за да я държи настрана от себе си. Така се случи, че се изтърваха на земята.
Драу му се ухили с типично идиотската си физиономия.
- Ще живея, рошав!!!!
- Махни се от мен! - той я отметна настрани. По едно време осъзна, че Бякуя Кучики стана свидетел на всичко това. Той мина покрай тях без да каже нищо, затова Сайфъс стана и се докара в приличен вид.
Драутран се ухили и подвикна подир Кучики.
- Еееей, дървен, защо дори не поздрави, нали уж си много възп.. мммф.. мфффф!!!
Кучики се обърна и забеляза как Сайфъс бе залепил ръка на устата на Драу, а тя се опитваше да говори.
- Извинете я, Кучики-сан, просто още е повлияна от радостната новина, че ще живее..
Той се намуси, но не каза нищо. Продължи бавно и величествено по пътя си.
Чак след като напълно изчезна от плезрението на Сайфъс той даде свобода на словото на Драутран.
- НИКОГА повече не прави такива неща и НИКОГА повече не говори така на БЯКУЯ КУЧИКИ!
- Ааа, да бе. Тоя не ме кефи. Изобщо не ме кефи! Голям льохан е и не ме кефи. Мисли се за голямата работа, ама не е. И не ме кефи.
- Как ще реагираш, ако ти кажа, че ти беше нещо още по-злобно и от него!! Не стига, че се държеше така, но и подхвърляше хапливи забележки!
- Да, да! Първото което е аз не мога да се държа толкова сериозно-тъпо, колкото тоя оФлюФ. Второто което е.. ъ.. мога да се държа тъпо, ама..
- Тогава си имаше причини да се съобразяваш, а не да се държиш като пълна шматка както сега! Дори и сега си ги имаш същите причини, но..
- Моля, моля. Не спори с мен, зубър такъв. Вместо това ми кажи къде мога да намеря НЕ-брат ми. Лави-сан сиреч.
- Може би ако погледнеш ееееей там долу - той показа през терасата - ще го зърнеш.
- ААааа, еее, мерси! - тя се провисна през терасата - ЕЕЕЕЕЕЕЕЙ, НЕ-БРАТ МИИИИ!!!!
Той вдигна глава и се опули. Посочи й с ръка да стои там и чезна.
Драу се обърна към Сайфъс.
- 'Айде след срещата ми с Лави да си вървим.
- Да си вървиш ТИ.
- К'ВО?!?
- Аз нямам работа повече там.
- Добре.. да кажеш на Сангуине тогава.
- Той също няма работа там, предполагам. Така че смятам, че и той няма да дойде.
Драу реагира точно както се очакаше - affraid
- Но.. как така ще ме зарежете? А и Сан работи като учител!
- Намират се учители по биология и химия..
- Да, но не като него!
- Така е, не всички са тъпрливи като него и не всички се бият с чудовища.. Не мога да помогна.
- Ооо.. - Драу извади демонска физиономия и започна да търка доволно ръцете си - щом не е той ще положа всички възможни усилия за да побъркам новия даскал.
- Не се и съмнявам в това..
- Дам. Тръгвам си след срещата с брат ми, да знаеш! Смятам да отида на даскало, за да ме изпитат възможно най-бързо за седмиците, които остават и ще се върна тук! Където.. ме очаква пак даскало. Ужас.. но ще възвърна уменията си за нула време и тогава ще става купон!
- Разбира се. Сега трябва да тръгвам, чао.
Драу се почуди как успя да я отреже толкова лесно. След като си замина определено огъня в нея затихна. Опря се с лакти на парапета. Стана й леко кофти, че щяха да ги разделят.. светове, но работата да си магьосник бе по-важна отколкото да си земен учител. И разбира се по-интересна.. реши, че няма да мрънка, въпреки, че не и харесваше особено..
- Драутран..
Тя се обърна към познатия глас.
- Брат ми!!!
Тръгна към него. Усмихна се.
Върнете се в началото Go down
Sanguinis
3rd Seat of the 12th Division
Sanguinis


Брой мнения : 105
Join date : 10.04.2008

Лялиля Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лялиля   Лялиля Icon_minitimeПон Май 05, 2008 1:54 am

Център
Централната част на Токио, главният град на действие в света на хората.


Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Местя темата. Wink
Върнете се в началото Go down
http://chaoskingdom.niceboard.net
Drautran
Shinigami
Drautran


Брой мнения : 197
Join date : 10.04.2008

Лялиля Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лялиля   Лялиля Icon_minitimeПон Май 05, 2008 3:30 am

Ъъъъъ... ко речи? Neutral
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лялиля Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лялиля   Лялиля Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лялиля
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Kingdom of chaos :: Soul Society :: Seireitei-
Идете на: