Kingdom of chaos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kingdom of chaos

A Bleach RPG
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Драутран..

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Кориалстраз

Кориалстраз


Брой мнения : 54
Join date : 13.04.2008

Драутран.. Empty
ПисанеЗаглавие: Драутран..   Драутран.. Icon_minitimeЧет Авг 14, 2008 5:14 pm

соууууууууууу честит имен ден на ъъх.. братчедка ми Very Happy ъъ.. да което име ние всички знаем.. е тва е Very Happy

бтв .. информацията която постнах може да не е вярна .. ама все паккк.. какво пък.

бтв : честит и рожден ден.. щото нали ако ме няма.. семейството трябва да се уважава яхяхя оккккккккккккк чезвам.. lol!
Върнете се в началото Go down
Drautran
Shinigami
Drautran


Брой мнения : 197
Join date : 10.04.2008

Драутран.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драутран..   Драутран.. Icon_minitimeПет Авг 15, 2008 2:47 am

Ахаха.
Благодаря, Крас! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Кориалстраз

Кориалстраз


Брой мнения : 54
Join date : 13.04.2008

Драутран.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драутран..   Драутран.. Icon_minitimeНед Авг 17, 2008 3:48 am

йооооооо, Драу.. знаеш закакво пиша.. ъъ не успях да те дочакам да станеш (работата ме зове.. дааа бачканеее.. по моторааа) , но пък искам да ти пожелая да ъъ... си жи... bullshits.. искам да ти пожелая да ... ъ... абе пожелай си нещо от мое име дет да стане Very Happy е ок.. чезвам lol!
Върнете се в началото Go down
Drautran
Shinigami
Drautran


Брой мнения : 197
Join date : 10.04.2008

Драутран.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драутран..   Драутран.. Icon_minitimeНед Авг 17, 2008 5:24 am

Ахахаххаха, що бе?
14 часа е, току що станах Laughing Ама ме събудиха де, иначе до бая дълго щях да откъртя Laughing Е, ако беше ти да си ме събудил в 9 часа сутринта с най-гадната техника на земята - дърпане на завивките и махане на възглавницата, която после се стоварва върху ми Laughing Laughing
Супер, че си се сетил за р.д-то ми Very Happy Знаеш кога съм се пръкнала на земята Laughing
Мерси за яките пожелания Laughing
Върнете се в началото Go down
Георгиев
Arrancar
Георгиев


Брой мнения : 81
Join date : 07.05.2008

Драутран.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драутран..   Драутран.. Icon_minitimeНед Авг 17, 2008 11:59 am

Честит рожден ден... дори си го бях отбелязал (видях го във форсгилда Very Happy).

Между другото най-гадното събуждане му се вика мамба. Прави се на легло с пружинен матрак, но може и на друго... само, че ефекта няма да е максимален. Та събирате се двама или трима и рязко обръщате спящияв зае4дно с дюшела (матрака) и завивките върху пружината... несъмнено ще се събуди Very Happy
Върнете се в началото Go down
Drautran
Shinigami
Drautran


Брой мнения : 197
Join date : 10.04.2008

Драутран.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драутран..   Драутран.. Icon_minitimeНед Авг 17, 2008 1:23 pm

Мерси, Коцееееееееееееее cheers (скайпско мече)

Ако някой ми го направи т'ва и ше се залепя на тавана Laughing
Върнете се в началото Go down
Кориалстраз

Кориалстраз


Брой мнения : 54
Join date : 13.04.2008

Драутран.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драутран..   Драутран.. Icon_minitimeНед Авг 17, 2008 2:17 pm

МЕРСИ КОЦЕ даде ми бахти и идеята !! толко бях мислил за по мъчително събуждане.. чак до ледчета бях стигнал lol!
Върнете се в началото Go down
Drautran
Shinigami
Drautran


Брой мнения : 197
Join date : 10.04.2008

Драутран.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драутран..   Драутран.. Icon_minitimeНед Авг 17, 2008 5:13 pm

Sad Damn..
Върнете се в началото Go down
Кориалстраз

Кориалстраз


Брой мнения : 54
Join date : 13.04.2008

Драутран.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драутран..   Драутран.. Icon_minitimeПон Авг 18, 2008 10:23 am

тццццццццццццццц аре бе пръчове.... ии ъъ.. пръчка пишете бе lol!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Драутран.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драутран..   Драутран.. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драутран..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Kingdom of chaos :: Tokyo :: Център-
Идете на: