Kingdom of chaos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kingdom of chaos

A Bleach RPG
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кроки (Кориалстраз)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Кориалстраз

Кориалстраз


Брой мнения : 54
Join date : 13.04.2008

Кроки (Кориалстраз) Empty
ПисанеЗаглавие: Кроки (Кориалстраз)   Кроки (Кориалстраз) Icon_minitimeЧет Апр 17, 2008 12:51 pm

Ем тъй де.. да се представим и мене.. тъй официално да сме.. хяхя добре добрееее...
Значиииии Крас е човек със сили така да се каже.. знаете за кво става въпрос.. Той също е и рокер там ала бала.. абе ще разберете ! Няма да се издавам ся.. Sleep

ДРАУ ЩЕ ТЕ БЛЪСНЕ Баба с трактор спамерка !!! affraid
Върнете се в началото Go down
Drautran
Shinigami
Drautran


Брой мнения : 197
Join date : 10.04.2008

Кроки (Кориалстраз) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кроки (Кориалстраз)   Кроки (Кориалстраз) Icon_minitimeЧет Апр 17, 2008 1:05 pm

Ше ме блъсне, ама най-много ше го отнесеш ти.
Щото аз ше си отида във финия свят, па ти тука ше ревеш над гроба ми, докато аз си карам духовния мотор, пия бира и слушам метъл с останалите копелета Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Кориалстраз

Кориалстраз


Брой мнения : 54
Join date : 13.04.2008

Кроки (Кориалстраз) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кроки (Кориалстраз)   Кроки (Кориалстраз) Icon_minitimeЧет Апр 17, 2008 1:06 pm

Да рева .. ти луда ли си бе? ако умреш... всяка вечер ще се затривам в някъфф бар.. със своето ендуро.. ще пия ще пия.. ще се бия... после някоя ще ми се лепне .. аз ще я разкарам... ще пия ще пия.. ще се бия.. и така до деня.. на др вечер пак ! (rock)

ще си седа в някво ъгълче.. А ДА И НАЙ ВАЖНОТО .. ще си слушам метъл... and I Will be so cold.. и накрая , копелке ще се напикая от толкова пиене !

Тва трябваше да е тъжно.. lol!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кроки (Кориалстраз) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кроки (Кориалстраз)   Кроки (Кориалстраз) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кроки (Кориалстраз)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Kingdom of chaos :: Форум :: Регистрация на герой-
Идете на: